Campina op School

Lekker voor vandaag, goed voor morgen
Tijdens de basisschool groeit uw kind van kleuter uit tot tiener! Voor deze groei zijn veel voedingstoffen nodig. Een groot deel van de dag brengt uw kind op school door. Campina op School zorgt elke dag voor een vertrouwde en gezonde onderbreking van een intensieve dag op school. Lekkere gekoelde zuiveldrankjes en heerlijk gesneden vers fruit; boordevol goede voedingstoffen die kinderen in de groei nodig hebben.

Assortiment
Het assortiment Campina op School bestaan het schooljaar 2009-2010 uit:

  • Campina halfvolle melk 250 ml.
  • Optimel drink framboos 200 ml.
  • Campina drink rode vruchten 200 ml.
  • Campina halfvolle chocolademelk 200 ml.
  • FunFruit appelmix 70 gr.
  • FunFruit seizoensmix 70 gr.

Naast gezonde tussendoortjes introduceert Campina ook het Op School boek, een doe-het-zelf boek én bewaarmap voor thuis. Een persoonlijk en uniek boek van de schooltijd van uw kind

Koel en vers
Bij het verstrekken van het Campina op School assortiment stelt Campina een koelkast aan de school ter beschikking. De producten worden na aflevering meteen door de chauffeur in deze koelkast gezet. De producten die uw kind krijgt zijn dus altijd vers en gekoeld.

Aanmelden
Wilt u uw kind aanmelden voor Campina op School, kunt u zich heel gemakkelijk aanleden via www.campinaopschool.nl, ook voor meer informatie kunt u terecht op deze website. Daarnaast kunt u gebruikt maken van een aanmeldingsformulier, welke bij de school beschikbaar is.

 



Mail a friend Print pagina